BACK TO JOB SEARCH

Specjalista ds. Obsługi Klienta Logistycznego

Customer Service & Contact Center Operations Warszawa Full-time Poland

Opis oferty pracy

Jako Specjalista Działu Obsługi Klienta będziesz odpowiadać za prowadzenie rzetelnej obsługi klienta w zakresie realizacji otrzymywanych zamówień od klientów oraz za aktywną współpracę z magazynem Operatora Logistycznego. Ponadto, będziesz rozpatrywać reklamacje od klientów: doradzać klientom w przypadku ewentualnych niedoborów, procesować wszystkie zwroty od klientów oraz pozyskiwać i oceniać informacje potrzebnych do właściwej oceny zapytań i skarg od klientów.

Pozostałe obowiązki:

  • zbieranie informacji od Działu Planowania oraz udzielanie informacji dotyczącej dostępności towaru,
  • współpraca z Działem Sprzedaży, Finansów, Księgowości w ramach procesu dotyczącego obsługi klienta,
  • nadzór nad utrzymaniem prawidłowego poziomu wskaźników obsługi klienta,
  • ocena satysfakcji klienta, definiowanie i wdrażanie działań naprawczych na podstawie wyników.
  • okresowe zastępowanie Specjalisty ds. Obsługi Klienta działającego na rynkach w krajach Bałtyckich.

Kwalifikacje

Jeśli wyróżnia Cię odwaga i pewność siebie, aby zapuścić się w obszar nowych kultur i terytoriów, a także jeśli jesteś przepełniony duchem przedsiębiorczości I chęcią odniesienia licznych sukcesów, pasujesz do JDE. Podwijamy rękawy, zabieramy się energicznie do pracy i  brudzimy ręce, aby wejść na nowy, wyższy poziom. Poświęcając się grze na najwyższym poziomie, mierzymy wyżej i poruszamy się szybciej, zawsze stawiamy czoła najtrudniejszym wyzwaniom i świętujemy liczące się zwycięstwa.

Na to stanowisko szukamy osoby, która posiada umiejętności i doświadczenie, takie jak:

  • doświadczenie w pracy w Dziale Obsługi Klienta
  • znajomość pakietu Microsoft Office (zwłaszcza Excel)
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie B2
  • mile widziana znajomość programu SAP
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność analitycznego myślenia
  • kreatywność w dostrzeganiu nowych możliwości rozwoju biznesu

Mile widziane:

  • język litewski na poziomie zaawansowanym, bądź biegłym (m.in. B2).

Dodatkowe informacje

W JDE, oprócz konkurencyjnej pensji, posiadamy szeroki wachlarz dodatków dla naszych pracowników, w tym m.in.:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet benefitów finansowanych lub dofinansowanych przez JDE: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, program emerytalny, ubezpieczenie, możliwość korzystania z funduszu socjalnego, zniżki na produkty firmowe, program premii rocznej, etc.
  • elastyczne godziny pracy, praca hybrydowa,
  • udział szkoleniach, warsztatach, wyjazdach integracyjnych,
  • możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach z języka angielskiego (biznesowego),
  • możliwość rozwoju w strukturach globalnych,
  • pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży.

Od ponad 265 lat Jacobs Douwe Egberts (JDE) inspiruje się przekonaniem, iż niesamowite jest to, co może się wydarzyć przy filiżance kawy lub herbaty. Naszym celem jest wyzwolenie możliwości kawy I herbaty, aby tworzyć lepszą przyszłość. Dziś nasze portfolio kawy i herbaty dostępne jest na ponad 100 rozwiniętych i wschodzących rynkach, poprzez zbiór ponad 50 marek, które łącznie obejmują cały krajobraz kategorii, prowadzony przez wiodące marki użytku domowego, takie jak L’OR, Jacobs, Senseo, Tassimo, Douwe Egberts  Old Town, Super, Pickwick i Moccona.

JDE jest częścią JDE Peet’s, największej na świecie firmy produkującej kawę i herbatę, z siedzibą w Holandii.

Jak wygląda praca w JDE?

Jesteśmy dumni z naszej pasji, zaangażowanych współpracowników, którzy nieustannie rzucają wyzwanie status quo i dążą do mistrzostwa we wszystkim, co robią, Nasz cel jest prosty, sprecyzowany i ambitny – JDE: kawa i herbata na każdą filiżankę.

W JDE jesteśmy stworzeni do tego, aby się wyróżniać. Każdego dnia jesteśmy postępowi, ambitni z natury, pomysłowi w działaniu i zdecydowani w podejściu, dostarczając cenne momenty związane z kawą i herbatą wszystkim na całym świecie.